САЩ експериментират с безпилотни самолети за да контролират времето
В продължение на много години имаше много конспиративни теории за държавните системи за контрол на времето, независимо дали чрез пръскане на облаци или климатичното оръжие на Никола Тесла. И въпреки че звучи малко пресилено, но контролиращите времето процеси са напълно реални.
Например, по време на Олимпиада 2008 в Пекин, Китай изстреля хиляди ракети в небето, за да разпръсне сребърен йодид и сух лед в буреносни облаци, което ги предизвиква да се „извалят“ по-рано, преди да стигнат до стадиона, където се състоя церемонията по откриването. Съвсем скоро САЩ ще бъдат в състояние да използват подобни методи за контрол на небето, но с помощта на безпилотни летателни апарати.
Федералната авиационна администрация през декември 2013 г. наема шест полигона в Съединените щати, за да изпробва методи за създаване на облаци с безпилотни апарати.
Целта на програмата е да се направят операциите за управление на климата икономически по-ефективни и по-лесни, отколкото, да речем, със залп от хиляди ракети, използващи гориво, което също отравя тропосферата. Един от тези полигони се в Иснтитута за изследване на пустините (DRI) в Рино, Невада, където се шири свирепа суша, която реално може да превърна щата в суха пустиня.
Jeff Tilley, директор в DRI, обяснява защо сегашните методи за зараждане на облаци трябва да бъдат коригирани: заради цената на пилотираните мисии за предотвратяване на бури, а използване на технологии за тези цели с БЛА открива примамливата перспектива да грабне дял от индустрията, която генерира 90 милиарда долара на година.
В сравнение с използването на самолети за контрол на времето, безпилотните самолети са по-малки, по-леки и не изискват толкова много гориво. В допълнение, не съществува риск за пилотите.
Така, че е много вероятно, че скоро ще се появят безпилотни самолети, които ще функционират и като оръжие, и като буреносни манипулатори (или може би и двете).
Оставайки оптимисти, ние приемаме, че това е добро: технологията на БЛА може да означава по-малко суша, по-добро селското стопанство, както и възможността за създаване на ски писти или идеални снимачни площадки, само с натискането на няколко копчета на дистанционното управление.
Вижте още:
Силните земетресения в Гърция са предизвикани умишлено
инфо: http://30dumi.eu/
Ако тази статия Ви харесва, помогнете ни да я популяризираме чрез бутончетата за споделяне отдолу.
Благодарим Ви!
Последвайте ни във Facebook
Оставете коментар
Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите и мненията, изказани в тях. Запазваме си правото да изтриваме коментари, които съдържат обидни или нецензурни изрази, които представляват явна или скрита реклама и които преценим за неподходящи по някаква друга причина.
Моля, обърнете внимание, че коментарите не са начин за връзка с нашия сайт. В случай, че искате да се свържете с нас, моля ползвайте за това секцията Контакти.
abe tiq dobre li sa be…. da kontrolirat vremeto.. 4yvat li se izob6to kvi gi drunkat. tam kudeto ima pystini trqbva da ima pystini, tam kudeto e stydeno ttrqbva da si ostane stydeno….. tiq xora naistina 6te yni6tojat sveta trqbva da gi sprem be xoraaaaaaaaaaa!!!!!!
този дето казва че е добре е пълен тъпак!
Калашников намери начин за сваляне на тези бръмбари !!!